Wyrusz ze mną na wyprawę życia!

Wycieczki do Gruzji, na Kaukaz, do Azji, Rosji i Poradziecji

Pakuj manatki i w drogę!

Masz ochotę na przygodę? Organizuję wycieczki dla ciekawych świata – osób prywatnych, firm i grup. Dla tych, którzy chcą doświadczyć dzikości na bezdrożach, zasmakować codziennego życia lokalsów, odkryć kultowe zabytki, historię, kulturę i oszałamiającą naturę na niezadeptanych szlakach!

Gruzińskie Bezdroża

8 dni

Jedyna w swoim rodzaju wyprawa w poszukiwaniu prawdziwej dzikości przez regiony Swanetii, Górnej Adżarii i Samcche-Dżawachetii. Wrr! Obłędne widoki z dala od cywilizacji, mrożące krew w żyłach trasy w bezkresach, odrobina relaksu w Batumi i gorąca atmosfera. Program z przelotem tanimi liniami Wizz Air z Katowic, Wrocławia, Poznania, Gdańska, Krakowa, Warszawy lub Berlina.

Racza, Czacza, Rock’n’Roll

10 dni

Nie możesz usiedzieć w miejscu? Wolisz ruszyć w nieznane, ku przygodzie, leżeć na trawie, patrzeć w gwiazdy, cieszyć się widokami rodem z Shire z „Władcy pierścieni”? Ruszaj do Raczy! Tylko tutaj lodowce jedzą z ręki, a nieskażona komercją magia ośnieżonych trzytysięczników prowadzi szlakiem spadkobierców ruchu Beat Generation nad tajemnicze jeziora i do legendarnych jaskiń!

Gruzja Baśniowy Kraj

9 dni

Legendarna magia Gruzji w pigułce. Przejedziemy ten piękny kraj ze wschodu na zachód i z północy na południe, odkrywając cuda kaukaskiej natury, kultury i architektury. Zobaczymy bajkowe Tbilisi i zabytki Mcchety, pokonamy słynną Gruzińską Drogę Wojenną i zanurzymy się w ciepłych wodach Morza Czarnego. Doświadczymy innej rzeczywistości, gdzie wszystko jest możliwe…

Swanetia i Racza

10 dni

Swanetia i Racza – przygoda i czacza! Wskoczymy w buty odkrywców i wdrapiemy się na 2200 m n.p.m. do wioski Uszguli (UNESCO), gdzie poznamy słynnego artystę Fridona Nizharadze. Emocje 4×4, podlewane wybornym winem, poczujemy też pod szczytem Uszby, nad jeziorem Shaori, na górze Shoda i Pętli Swaneckiej oraz w głębokiej jaskini skrywającej śladów amonitów sprzed 30 mln lat!

Tuszetia i Chewsuretia

9 dni

Wymarzony trekking dla łowców przygód i marzycieli! Tuszetia i Chewsuretia to dwie magiczne krainy na Wysokim Kaukazie, które zawsze pobudzają wyobraźnię i wywołują szybsze bicie serca. Przemierzymy znane tylko nielicznym pasterskie szlaki, odnajdziemy miejsca, gdzie zatrzymał się czas, prześpimy się u gospodarza i pod chmurką, a na koniec zobaczymy kolorowe, bajkowe Tbilisi!

Gruzja po sezonie

8 dni

Chcesz odpocząć od tłoku i upałów? Październik to idealny czas na Gruzję! Daj się porwać wspaniałym krajobrazom, bogactwu lokalnej kultury i przyjaznym Gruzinom. W spokojnej, niespiesznej atmosferze poczuj sekretną magię krainy, która jesienią mieni się wszystkimi kolorami natury, smakuje niezapomnianą przygodą i przyciąga ku prawdziwej wolności w dziewicze góry Kaukazu!

Gruzja ze Swanetią 

12 dni

Fenomenalny widok na najwyższe szczyty w Gruzji: Kazbek, Uszbę i Szcharę. Dreszczyk emocji na spektakularnej Gruzińskiej Drodze Wojennej. Tajemnicza górska osada Uszguli z muzeum etnograficznym, średniowiecznymi basztami obronnymi i malarzem wizjonerem. Najpiękniejsza jaskinia krasowa na świecie. Magiczne Tbilisi. Tej wyprawy długo nie zapomnisz!

Tuszetia i Waszlowani 4×4

9 dni

Są w Gruzji miejsca, o których wie zaledwie garstka obieżyświatów. Bo kto by przypuszczał, że w sercu Kaukazu można się natknąć na… sawannę? A jednak! W rezerwacie Waszlowani odnajdziemy też błotne wulkany Takti-Tepe, kanion z miastem jaskółek i marsjańskie skały! Jeep tour zaprowadzi nas także do Tuzetii – jednej z najtrudniej dostępnych, tajemniczych krain Gruzji…

wycieczki jednodniowe gruzja

Wycieczki 1-dniowe po Gruzji

z Tbilisi

Wycieczki jednodniowe po Tbilisi i z Tbilisi to doskonały sposób, by w krótkim czasie i małym kosztem poznać najciekawsze, nieoczywiste, alternatywne, kultowe i nieznane z przewodników zakątki perły Kaukazu! Sprawdź proponowane trasy i ruszaj w drogę – wystarczy, że umówisz się wcześniej, a zorganizuję dla Ciebie niezapomnianą gruzińską eskapadę!

Za górami, za lasami…

Legenda mówi, że Gruzja to najpiękniejszy zakątek Ziemi, podarowany ludziom przez Boga. Jak okiem sięgnąć, roztacza się tu arkadyjski krajobraz soczyście zielonych łąk i lasów, otulonych wiecznymi górami i ciepłym morzem. Nieskrępowana wolność harmonijnie splata się w Gruzji z poczuciem odnalezienia własnego miejsca na świecie – miejsca, do którego chce się zawsze wracać. To w perle Kaukazu poczujesz wiatr we włosach, odnajdziesz oszałamiającą naturę i wspaniałe zabytki. Tylko tu spędzisz niezapomniany czas na niekończącej się biesiadzie, przy muzyce, długich rozmowach i pysznie zastawionym stole – w gronie ludzi, których śmiało nazwiesz przyjaciółmi i z którymi wzniesiesz niejeden kwiecisty toast za odwieczne cuda życia i ulotne momenty szczęścia.

Co zobaczyć w Gruzji?

Szukasz wycieczki na Kaukaz szytej na miarę?

Skontaktuj się ze mną, a ja wszystko zorganizuję!

Zadzwoń, napisz lub wyślij szybką wiadomość!

Instagram PolakoGruzinYouTube PolakoGruzinLinkedIn PolakoGruzin

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości