Wyrusz ze mną na wyprawę życia!

Wycieczki do Gruzji, na Kaukaz, do Azji i Poradziecji

Indywidualne wycieczki do Gruzji

Dla wszystkich ciekawych świata – osób prywatnych, firm i grup – organizuję kameralne, indywidualne wycieczki do Gruzji dla nawet 2–4 uczestników. Program i budżet indywidualnie dobrane do Twoich oczekiwań, sprawdzone trasy, noclegi, restauracje, zaufani kierowcy i moje pełne wsparcie od pierwszego maila/telefonu aż po każdy kilometr naszej wspólnej eskapady. Wszystko po to, abyś mógł w swoim rytmie poczuć dzikość na bezdrożach Kaukazu, zasmakować codziennego życia lokalnych mieszkańców, odkryć kultowe zabytki, historię, kulturę i oszałamiającą naturę na niezadeptanych szlakach! W Gruzji jestem do dyspozycji obieżyświatów przez 365 dni w roku. Zainspiruj się opowieściami podróżniczymi z mojego bloga, kanału YouTube i podcastu – wybierz miejsca i atrakcje, których chcesz doświadczyć, a ja zaproponuję Ci najlepszą przygodę w najciekawszych zakątkach Kaukazu!

Zobacz proponowane wycieczki do Gruzji

Od 2011 roku organizuję autorskie wyjazdy do Gruzji. W zależności od upodobań i preferencji możemy wybrać się wspólnie na offroad po gruzińskich bezkresach, trekking wśród dzikich gór, kulinarną lub winiarską wyprawę szlakiem najlepszych smaków, albo klasyczną wycieczkę objazdową. Wszystkie wycieczki przygotowuję osobiście, wiele prowadzę również jako przewodnik, a także współpracuję z najlepszymi pilotami i przewodnikami w Gruzji. Wybierz swoją kaukaską przygodę!

Za górami, za lasami…

Legenda mówi, że Gruzja to najpiękniejszy zakątek Ziemi, podarowany ludziom przez Boga. Jak okiem sięgnąć, roztacza się tu arkadyjski krajobraz soczyście zielonych łąk i lasów, otulonych wiecznymi górami i ciepłym morzem. Nieskrępowana wolność harmonijnie splata się w Gruzji z poczuciem odnalezienia własnego miejsca na świecie – miejsca, do którego chce się zawsze wracać. To w perle Kaukazu poczujesz wiatr we włosach, odnajdziesz oszałamiającą naturę i wspaniałe zabytki. Tylko tu spędzisz niezapomniany czas na niekończącej się biesiadzie, przy muzyce, długich rozmowach i pysznie zastawionym stole – w gronie ludzi, których śmiało nazwiesz przyjaciółmi i z którymi wzniesiesz niejeden kwiecisty toast za odwieczne cuda życia i ulotne momenty szczęścia.

Co zobaczyć w Gruzji?

Szukasz wycieczki na Kaukaz szytej na miarę?

Skontaktuj się ze mną, a ja wszystko zorganizuję!

Zadzwoń, napisz lub wyślij szybką wiadomość!

Instagram PolakoGruzinYouTube PolakoGruzinLinkedIn PolakoGruzin

    Imię i nazwisko (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Temat

    Treść wiadomości