Nowy numer EGO

magazyn ego - okładka i mój artykul o tbilisi

Listopadowy, a zarazem urodzinowy numer magazynu „EGO. For Men Only” jest już dostępny do pobrania na smartfony i tablety w App Store i Google Play. A w nim między innymi temat z okładki:

„Tbilisi – płynne złoto”

Większość miast na świecie poznaje się przez smak i zapach. Podróżuje się po to, by choć przez chwilę pobyć w towarzystwie mieszkańców danego rejonu oraz delektować się tym, co mają na co dzień. Kolorowe starówki lub oszałamiające wieżowce, bogactwo smaków, nieznane języki. Monumentalna, stara Europa, orientalna Azja, odległa Australia, Świat. O wielu miastach można powiedzieć coś za pomocą kilku słów, które opiszą je najcelniej. Mieszczański, bogaty Wiedeń, kolorowy, modny Paryż, różnorodny Nowy Jork, rowery w Amsterdamie, zielona Bydgoszcz. Tak to działa.

artykuł tbilisi płynne złoto w magazynie ego

 

Zapraszam do zapoznania się z moim artykułem!

Niebawem w rozszerzonej wersji będzie dostępny również na blogu.

Krzysztof Nodar Ciemnołoński

Szukasz najlepszej oferty wyjazdu do Gruzji i Armenii? Pomogę Ci zorganizować przygodę życia. Skontaktuj się ze mną - krz@polakogruzin.pl - tel. 792 004 069.

2 komentarze

 1. Odpowiedz

  Joanna

  21 listopada 2014

  Jak na złość w androidowskiej app jeszcze nie ma listopadowego numeru, a mimo, że to magazyn dla mężczyzn o Tbilisi mogę czytać wszystko i wszędzie 🙂

  • Odpowiedz

   PolakoGruzin

   8 grudnia 2014

   Już jest 🙂

ZOSTAW KOMENATZ

POWIĄZANE WPISY