Gruzja od nowa – Pan i Pani Spakowani

Gruzja od nowa - Pan i Pani Spakowani

Po latach przemierzania tych samych tras człowiek popada w pewien marazm. Krajobrazy za oknem nie zaskakują już tak bardzo, wiadomo co zobaczy się kolejnego dnia, a stada krów, owiec i wariactwa drogowe są oczywistą oczywistością, wpisaną w gruziński rytm dnia i nocy. Kolorowa mozaika, o której barwnie się opowiada i pisze, to codzienność. Przy niej się budzi i zasypia, każdego dnia. Człowiek zaczyna więc szukać innych tematów. Pisze o miłości, seksie, uwielbieniu dla myjni samochodowych, rytmie ulicy spoza turystycznej trasy. Niektórzy wydają na ten temat książki, albo planują kolejne reportaże. Co z tego, skoro ktoś już to zrobił wcześniej?

Na szczęście do Gruzji przyjeżdżają wciąż nowi ludzie. Nasi drodzy turyści, przyjaciele, a także samodzielni backpackerzy, z plecakami wypchanymi sprzętem i głowami pełnymi marzeń i mitów o Kaukazie. To dzięki Wam i nim codziennie możemy przeżywać na nowo kolejne kilometry i historie. Budzić wciąż do życia legendy o wielkich władcach, przedmurzach kultury i cywilizacji, dawne sny o potędze, lament Poradziecji.

Pan i Pani Spakowani

Polecam Waszej uwadze kanał na YT i fanpage Pan i Pani Spakowani, którzy przygotowali rewelacyjne filmy z Gruzji. Asia i Adrian wspólne podróżowanie zaczęli od Australii, później ruszyli na wschód, do nas. Ich peregrynacje mają znakomity początek. Sprawdźcie to 

Poniżej ich filmy i kilka urzekających zdjęć.

Pan i Pani Spakowani

Gruzja od nowa - Pan i Pani Spakowani

Gruzja od nowa - Pan i Pani Spakowani

Gruzja od nowa - Pan i Pani Spakowani

Niestety nie dane nam było spotkać się w Gruzji, nad czym ubolewam, ale liczę, że Asia i Adrian znowu nas odwiedzą i tym razem to ja będę mógł pokazać im świetne miejsca, wszystko, czego za pierwszym razem nie udało im się obejrzeć! Po filmach i ich zdjęciach widać, że mają wszystko to, co potrzeba, by osiągnąć sukces w Internecie. Pasję, talent, motywację i ambicję, a także uśmiech i prawdziwą radość podróżowania, której wielu może im pozazdrościć!

Gruzja od nowa - Pan i Pani Spakowani

Pan i Pani Spakowani – media

YouTube – https://www.youtube.com/channel/UCdjpuPdGttOUYFwHc4FJqVA

Facebook – https://www.facebook.com/ppspakowani/

Instagram – https://www.instagram.com/panipanispakowani

Drodzy czytelnicy, zwróćcie koniecznie uwagę i polubcie tę sympatyczną parę w ich mediach społecznościowych!

Krzysztof Nodar Ciemnołoński

Szukasz najlepszej oferty wyjazdu do Gruzji i Armenii? Pomogę Ci zorganizować przygodę życia. Skontaktuj się ze mną - krz@polakogruzin.pl - tel. 792 004 069.

ZOSTAW KOMENATZ

POWIĄZANE WPISY